Konzultanti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Patriot Marketing Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví konzultanti v peněžnictví - konzultanti.

Místo výkonu práce Jihlava, Masarykovo náměstí 13. Jste čerstvý absolvent a chcete začít budovat svou kariéru v obchodním týmu? Pošlete nám svůj životopis na kontakt Nabízíme: nadstandardní příjmy, karierní růst, flexibilní pracovní dobu, možnost výplaty každý týden, možnost smlouvy na HPP.

Společnost

Patriot Marketing Group s.r.o.

Lokalita pracoviště

Znojemská 993, 586 01 Jihlava 1 (Vysočina), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Patriot Marketing Group s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Patriot Marketing Group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému