Sociální pracovníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost bfz o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních - sociální pracovníci.

Na pozici se bude žádat o příspěvek na SÚPM. Místo výkonu práce: Dělnická č.p. 1020/54, Praha 7 Kontaktujte na e-mail: kontakt Požadujeme: - Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - Znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - Uživatelská znalost MS Office - Uvítáme znalost problematiky sociálního vyloučení, ochotu k práci s lidmi v náročné životní situaci - Uvítáme znalost cizího jazyku (ruština, angličtina, němčina)

Společnost

bfz o.p.s.

Lokalita pracoviště

Dělnická 1020, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti bfz o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost bfz o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému