ŠIČ/KY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Cíl style s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - šič/ky.

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Helena Zdražilová, tel.: kontakt(7:00-14:00 hod.), e-mail: kontakt. Požadavky: není nutné vyučení v oboru, ale praxe nejméně dva poslední roky. PD: Po-Pá 6:00-14:10 hod. (po dohodě se zaměstnavatelem je možná úprava pracovní doby). Doba určitá s možností prodloužení. Mzda dle výkonu zaměstnance. Místo výkonu práce: Olomoucká č.p. 3897/116, Prostějov

Společnost

Cíl style s.r.o.

Lokalita pracoviště

Olomoucká 3897, 796 01 Prostějov 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Šička v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Cíl style s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Cíl style s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému