Technik telekomunikačních zařízení a sítí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUPTel - DISK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací - technik telekomunikačních zařízení a sítí.

Co Vás čeká: - montážní a servisní práce na rádiových a laserových spojích (výškové práce). - montážní a servisní práce na datových sítích LAN/WAN (kabeláže, vybavení serveroven). - odborná práce na optických, bezdrátových a kabelážních systémech pro telco sítě. - servisní výjezdy po ČR (přednostně Morava). - odborné práce na napájecích rozvodech NN. - práce ve výškách (zaškolíme). Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: - elektro vzdělání - SŠ, SOU (obor telekomunikace a elektronika). - znalost datových sítí a protokolů, zejména ethernet. - vyhl. 50/78 Sb., § 5 (popř. zaškolíme). - ŘP sk. B (ochota cestovat). - časová flexibilita (servisní výjezdy i mimo pracovní dobu, popř. práce v noci). - manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost. Výhodou bude, pokud budete umět: - zkušenost s prací ve výškách. - orientace v projektové dokumentaci. Co vám můžeme nabídnout: - zázemí zavedené společnosti. - práce se špičkovou telekomunikační technologií pro přední telekomunikační operátory. - různorodá práce v terénu. - pracovní poměr na dobu neurčitou (po 1 roce zapracování). - odpovídající mzdové ohodnocení vč. pohyblivých složek (pohotovost, přesčasy). - postup v rámci firmy na pozice senior technik nebo projektant telekomunikačních sítí. Benefity: mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování. Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedenou emailovou adresu.

Společnost

SUPTel - DISK s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tovární 157, 783 72 Velký Týnec 1 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUPTel - DISK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUPTel - DISK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému