Mechanický výpočtář - Praha

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Techničtí a odborní pracovníci - mechanický výpočtář - praha.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 155 00, Siemensova č.p. 2715/1 Kontakt: Vídenská Lenka Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Jsme tým, jehož prací je vývoj nových konstrukčních dílů a prototypů elektrických strojů točivých. Pojďte k nám a staňte se členem týmu expertů na vývoj elektro motorů a generátorů! Budete se věnovat především: -mechanickým a případně i tepelným výpočtům FEM (MKP) konstrukčních částí elektrických točivých strojů Měl/a byste mít: -VŠ strojní - obor aplikovaná mechanika nebo konstrukční obor s orientací na mechaniku, praxe v oboru výhodou -znalost FEM (MKP) výpočtů a oblasti pružnosti a pevnosti -zájem o konstrukci a pevnostní výpočty -alespoň mírně pokročilou znalost AJ nebo NJ -znalost jakéhokoliv výpočetního programu, ANSYS nebo NX Nastran výhodou -pokročilou uživatelskou znalost práce s PC -ŘP skupiny B výhodou Práce výpočtáře je vhodná i pro absolventy VŠ s praxí v oboru během studia. Dále vám nabízíme -moderní pracoviště v Praze hned u zastávky metra B Stodůlky -odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj -sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens -flexibilní pracovní dobu a možnost home office -širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a kantýnu v areálu firmy, příspěvek na penzijní po

Společnost

Siemens, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Siemensova 2715, 155 00 Praha 515 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technický pracovník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Techničtí a odborní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému