KVALIFIKOVANÝ PRACOVNÍK/-CE - ARBORISTA/-TKA pro Královéhradecko

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARBOPlan s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci krajináři - kvalifikovaný pracovník/-ce - arborista/-tka pro královéhradecko.

KVALIFIKOVANÝ PRACOVNÍK/-CE - ARBORISTA/-TKA - pracoviště Královéhradecko. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt. Požadujeme samostatnost, pečlivost, schopnost jednání se zákazníky, spolehlivost, časovou flexibilitu. Náplň práce: vypracovávání posudků, plánů péče, plánů ozelenění, jednání se zákazníky, monitoring v terénu, autorský a realizační dozor. Nabízíme profesní růst, služební automobil, služební telefon. Vhodné pro absolventy, zdravé i OZP.

Společnost

ARBOPlan s.r.o.

Lokalita pracoviště

Havlíčkova 648, 508 01 Hořice v Podkrkonoší, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zahradník v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Zahradníci krajináři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARBOPlan s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARBOPlan s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému