dělník/ce potravinářské výroby a zpracování masa

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Náhlík a Náhlík, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci - dělník/ce potravinářské výroby a zpracování masa.

Pracoviště: Kněždub 39. Zástup za nemoc. Dobrý zdravotní stav - fyzicky náročná práce. Zdravotní průkaz, nástup v brzkých ranních hodinách - vhodné pro obyvatele v okolí firmy kvůli dopravě. Prémie, strava. Kontakt na tel. kontaktnebo osobně od 8:00 do 14:00 hod. Na mail: kontakt

Společnost

Náhlík a Náhlík, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kněždub 39, 696 64 Kněždub, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Náhlík a Náhlík, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Náhlík a Náhlík, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému