Kuchař/kuchařka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Spolek přátel olomouckého jazzu hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař/kuchařka.

Pracoviště: Sokolská č.p. 551/48, Olomouc. Požadujeme: - středoškolské vzdělání nebo výuční list v oboru výhodou - minimálně 1 rok praxe v oboru výhodou - znalosti technologie vaření a dalších souvisejících prací v kuchyni - aktivní přístup k zavádění moderních trendů v gastronomii a dobrá orientace o dění v oboru - zodpovědnost, samostatnost a organizace práce - schopnost a zájem učit se novým postupům - zvládání stresových situací - dodržování hygienických předpisů Nabízíme: - stabilní zaměstnání s pracovní smlouvou na plný úvazek - motivující finanční ohodnocení - práci v přátelském kolektivu - možnost uplatnit své nápady a myšlenky - pracovní doba: krátký - dlouhý týden, 10.00 - 22:00 hod. - práci v zaběhnutém podniku Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete životopis na výše uvedený email. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Společnost

Spolek přátel olomouckého jazzu

Lokalita pracoviště

Sokolská 551, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

11.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Spolek přátel olomouckého jazzu výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Spolek přátel olomouckého jazzu o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému