Přípravář - koordinátor výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FILAMOS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - přípravář - koordinátor výroby.

Pozice: Přípravář - koordinátor výroby Požadavky: výuční list resp. středoškolské vzdělání, orientaci ve výkresové dokumentaci, dobrý zdravotní stav a manuální zručnost, základní znalost MS Office (Word, Excel), komunikativnost, pečlivost, spolehlivost. Nabízí: zaměstnání ve stabilní firmě v mladém kolektivu, práci v jednosměnném provozu, možnost profesního rozvoje, ohodnocení odpovídající výkonu. Nástup: možný dle dohody na dobu určitou (možné prodloužení na dobu neurčitou) Mzda: od 15 000,- do 20 000,- Kč Kontakt: Lípová Jana, životopisy zasílat na e-mail: kontakt Místo výkonu práce: Hatě, Příbram III č.p. 546

Společnost

FILAMOS, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Příbram 546, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FILAMOS, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FILAMOS, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému