Odborný pracovník v laboratorních metodách pro obor klinická biochemie

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní laboranti a laboratorní asistenti v oblasti zdravotnictví - odborný pracovník v laboratorních metodách pro obor klinická biochemie.

- Odborný pracovník v laboratorních metodách pro obor klinická biochemie s atestací, popř. v přípravě nebo nositel PhD. - Nástup po dohodě - Platové podmínky dle odborné způsobilosti a délky praxe - Odbornou způsobilost k výkonu zdrav. povolání v ČR - Zdravotní způsobilost - Trestní bezúhonnost ze státu, kde uchazeč posledních 6 měsíců pobýval. Zaměstnavatel nabízí: Dobré pracovní podmínky a vstřícný kolektiv pracovníků, práci v laboratoři vybavené dle současných technických požadavků, možnost dalšího vzdělávání, možnost přechodného ubytování, příspěvky FKSP na stravování, 5 týdnů řádné dovolené + 1 týden dodatkové dovolené. Kontaktní osoba: Halámková Hana MUDr. prim. OKB, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, kontaktovat telefonicky nebo e- mailem v době od 7 - 15:30 hod.

Lokalita pracoviště

Purkyňova 235, 682 01 Vyškov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 130 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému