plánovač balení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Partner in Pet Food CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní plánovači a odborní účetní materiáloví - plánovač balení.

Náplň práce a hlavní odpovědnost: Odpovědnost za detailní rozplánování výrobního plánu finálních výrobků kapsiček na jednotlivé linky a externí subdodavatele Odpovědnost za minimalizaci zastarávání zásob a zohlednění ekonomické i výrobní posloupnosti výrobní sekvence výrobních zakázek, dostupnosti surovin a obalů, vytíženosti jednotlivých balicích linek. Koordinace nákupu a kontroly dostupnosti surovin a obalů pro výrobní zakázky s oddělením nákupu. Informování výrobního plánovače o nedostupnosti surovin a obalů pro změnu plánu. Odsouhlasení výrobního plánu s výrobním oddělením a následně měření a reportování jeho dodržování (zpoždění) na odpovědného managera a plánovače. Detailní evidence a reporting, které zboží kdy a kde bude zabaleno. Požadujeme: o znalost plánovacích procesů a metodik o praxe ve výrobním závodě/logistickém provoze či controlingu výhodou o dobré znalosti projektové, obchodní a logistické administrativy o znalost systému interních a externích reportů o znalost výrobních, logistických procesů a skladového hospodářství o komunikativní znalost anglického jazyka o velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC o velmi dobrá znalost MS office - Excel o znalost MS Access velkou výhodou o znalost práce s plánovacími SW výhodou o řidičský průkaz skupiny B o dobré organizační schopnosti o komunikační dovednosti o zkušenost s vedením týmu lidí výhodou o schopnost logického myšlení Nabízíme: - práci v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti - možnost odborného vzdělávání a další profesní růst - adekvátní mzdové ohodnocení kontakt tel. nebo e-mailem

Lokalita pracoviště

Jateční 470, 391 81 Veselí nad Lužnicí 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Partner in Pet Food CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Partner in Pet Food CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému