Exkluzivní obchodník pro region Nový Jičín

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing. Ivana Šťastná hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví - exkluzivní obchodník pro region nový jičín.

z: 15.9.2016 Nástup možný dohodou Poskytujeme: zázemí silné společnosti a profesionální podporu, propracovaný systém zaškolení, vícesložkové odměňování: fixní odměna, provize, kvartální bonusy, flexibilní pracovní dobu, atraktivní kariéru, zvýhodněný operativní leasing Kontakt: p. Ing. Ivana Šťastný, tel: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Ing. Ivana Šťastná

Lokalita pracoviště

Masarykovo nám. 40, 741 01 Nový Jičín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Ivana Šťastná výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Ivana Šťastná o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému