Pracovník cestovního ruchu- referent/ka prodeje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TVARBET MORAVIA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců) - pracovník cestovního ruchu- referent/ka prodeje.

Místo výkonu práce: Masarykovo náměstí 15, Obchodní dům Laso, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava Životopisy prosíme zasílat na: kontakt nebo volejte. POŽADAVKY: praxe v cestovním ruchu a prodeji služeb zákazníkům, znalosti na PC (MS Office, Outlook), AJ výhodou, zodpovědný a svědomitý přístup k práci, řidičský průkaz skup. B, časová flexibilita. NÁPLŇ PRÁCE: prodej zájezdů CK, komunikace s klienty, aktivní oslovování klientů, administrativa, práce s rezervačním systémem CK, zpracování nabídek/ letáčků do výlohy. NABÍZÍME: práce na hlavní pracovní poměr nebo na zkrácený úvazek, zázemí v zaběhnuté společnosti, pestrá a zajímavá práce s lidmi, možnost cest do zahraničí, nástupní plat zkr. úvazek od 6 050 Kč + provize z prodeje, plný úvazek od 12 100 Kč + provize z prodeje. * do předmětu emailu prosím uvádějte název města: Ostrava Benefity: příspěvek na stravování Mzda : zkrácený úvazek 6050Kč plný úvazek 14000Kč

Společnost

TVARBET MORAVIA, a.s.

Lokalita pracoviště

Masarykovo náměstí 3090, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 6 050 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TVARBET MORAVIA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TVARBET MORAVIA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému