Manipulační dělníci - dělníci svozu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Marius Pedersen a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci odvozu a recyklace odpadů - manipulační dělníci - dělníci svozu.

Místo pracoviště: - Březinova 1650, 251 01 Říčany Prvotní kontakt: - tel.: kontaktod 08:00 do 16:30 - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - náplň práce: obsluha svozového vozidla odpadů - zdravotní způsobilost - trestní bezúhonnost - smysl pro zodpovědnost Zaměstnanecké výhody: - fasování pracovních a ochranných pomůcek, drogerie atd.

Společnost

Marius Pedersen a.s.

Lokalita pracoviště

Březinova 1650, 251 01 Říčany u Prahy, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Marius Pedersen a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Marius Pedersen a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému