Pracovník sociální péče-přímá obslužná péče

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Městské sociální a zdravotní služby hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník sociální péče-přímá obslužná péče.

Náplní práce je přímá péče o klienty: hygiena, návyky, krmení klientů Požadujeme čistý trestní rejstřík, doložení dokladu o kurzu pracovníka v sociálních službách nebo školy.. Pracovní doba: 7:00-19:00 hod. a od 19:00 do 7:00 hod. Telefonický kontakt od 15.9.2016 od 8:00hod. do 12:00 hod., e-mailem. Výhody z FKSP.

Společnost

Městské sociální a zdravotní služby

Lokalita pracoviště

Nad Zastávkou 64, 280 02 Kolín 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 060 - 15 160 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městské sociální a zdravotní služby výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Městské sociální a zdravotní služby o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému