ASISTENT/-KA PRODEJE - DPČ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kamil Zeman hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách - asistent/-ka prodeje - dpč.

ASISTENT/-KA PRODEJE - DPČ - Dohoda o pracovní činnosti na období od 1. 11. 2016 do 31. 12. 2016, pružná pracovní doba - Náplň práce: zákaznický servis (aktivní prodej zboží a poradenství), prodej v mobilní prodejně v OC AUPARK Hradec Králové - Požadujeme: min. úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou, zájem o obor a ochotu zlepšovat se, komunikativnost, schopnost přímého prodeje, časovou flexibilitu - Nabízíme: školení v oblasti RC modelů (jsme certifikovaný partner DJI), zaměstnanecké slevy, nadšený kolektiv - Pokud Vás baví modelářství a zajímáte se o RC modely, elektroniku nebo techniku, může být naše nabídka zajímavá právě pro Vás - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na e-mail: kontakt

Společnost

Kamil Zeman

Lokalita pracoviště

Puškinova 1215, 500 02 Hradec Králové 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kamil Zeman výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kamil Zeman o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému