Vedoucí zástupce prodejny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ADESSO TXM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - vedoucí zástupce prodejny.

Místo výkonu práce: Pražská č.p. 255/41, Olomouc. Náplň práce: vedení a školení kolektivu, zodpovědnost za dosažené výsledky, motivace, práce na vzhledu prodejny, dodržování standartu firmy. Práce je různorodá, zajímavá, akční a rychlá…, hledáme stejnou osobnost. Zaměstnanecké benefity: zaměstnanecká sleva, prémie za dosažené výsledky. První kontakt možný POUZE mailem nebo telefonicky (volat od 8:00 - 16:00 hod., pondělí až pátek).

Společnost

ADESSO TXM s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pražská 255, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADESSO TXM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADESSO TXM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému