Elektrikář/elektromechanik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Docter Optics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektromechanici - elektrikář/elektromechanik.

Místo výkonu práce: Chelčického 1932, Česká Lípa Požadavky: - praxe ve strojní výrobě v oblasti elektrikář nebo příbuzném oboru minimálně 3 roky - vyhláška 50/78 Sb., § 6 - znalost pneumatických systémů a řídicích elektronických systémů výhodou - německý jazyk na komunikativní úrovni výhodou - pečlivost, zručnost, spolehlivost, samostatnost, loajalita, vysoké pracovní nasazení Pracovní náplň: - opravy výrobních zařízení a elektrických částí strojů - diagnostika závad a poruch na strojích se zajištěním servisu a odstraňování drobných závad - pravidelné preventivní prohlídky na zařízení a strojích - podpora výrobních procesů Nabízíme: - pracovní poměr na dobu neurčitou, plný úvazek 40 hod./týdně, hrubou mzdu 30 - 34 tisíc Kč - dovolenou 26 dní, stravenky v hodnotě 100,- Kč, příspěvek na dioptrické brýle. Kontakt pouze e-mailem!!!

Společnost

Docter Optics s.r.o.

Lokalita pracoviště

Chelčického 1932, 470 01 Česká Lípa 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Provozní elektromechanici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 34 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Docter Optics s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Docter Optics s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému