SEŘIZOVAČ - SPECIALISTA ÚDRŽBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - seřizovač - specialista údržby.

Do silné nadnárodní výrobní společnosti v Klatovech, přijmeme zkušeného kolegu na pozici: SEŘIZOVAČ - SPECIALISTA ÚDRŽBY Váš profil: -vzdělání v technickém oboru -praxe na pozici seřizovače, zámečníka či údržbáře ve výrobní společnosti -znalost automatické výrobní linky a pneumaticky řízených částí -orientace v technické dokumentaci -dobré technické myšlení a zodpovědnost Náplň práce: -náprava závad výrobních zařízení(svařovací čelist, ložisko, převodovka, ...) -komunikace s dodavateli strojů o náhradních komponentech -participace při zavedení nových strojů do provozu -komunikace s mistry výroby a vyhodnocení priorit při více souběžných poruchách Nabízíme: -realizaci na zodpovědné samostatné pozici -motivační mzdové ohodnocení dle zkušeností -až 2000 Kč/měsíc prémiová složka nad rámec mzdy -týden dovolené navíc -dotované kvalitní závodní stravování -příspěvek na penzijní připojištění Pokud máte zájem o bližší jednání k pracovní pozici, zašlete nám prosím Váš životopis na kontakt

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Plánská 416, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 38 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému