Soustružníci konvenčního stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - soustružníci konvenčního stroje.

Místo pracoviště: - Hlavní 130, 250 68 Řež Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: Pracovní náplň: - kusová výroba, především z nerezy a hliníkových slitin - práce na konvenčním soustruhu a jiných kovoobráběcích strojích Požadujeme: - vzdělání strojního zaměření - praxi jako soustružník nebo obráběč kovů min. 5 let - orientace v technických výkresech - manuální zručnost a samostatnost - nástup dle dohody Zaměstnanecké výhody: - 5 týdnů dovolené + DD, stravenky

Společnost

Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i.

Lokalita pracoviště

Hlavní 130, 250 68 Řež (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Soustružník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 500 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému