Skladníci - transportéři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Comac jobs s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladníci - transportéři.

z: 15.9.2016 Pro našeho klienta v Novém Jičíně hledáme zaměstnance na pozici skladníka - transportéra. Požadujeme: - platný průkaz na VZV (ČSMM-L, třída I., II., druh W1, D) - praxe ve skladu výhodou (není podmínkou), dobrý zdravotní stav, ochota pracovat v třísměnném provozu Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr, práci v moderním skladě s nejmodernější technikou, místo výkonu práce: Nový Jičín, platové podmínky 15.000 - 20.000 Kč, - příplatky dle Zákoníku práce, možnost nástupu ihned Náplň práce: manipulace se zbožím a materiálem, kontrola zboží, nákladka a výkladka vozidel, příprava k expedici Pracovní pozice obsazujeme průběžně, Pracovní poměr po dobu dočasného přidělení, předpoklad PP delší jak 3 měsíce Kontakt: Bc. Monika drozdová, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Osobní schůzky ve dnech pondělí, středa, pátek v době od 08.00 do 16.00 hodin - v době od 12.00 do 13.00 hodin polední pauza!

Společnost

Comac jobs s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lužická 1237, 741 01 Nový Jičín 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Comac jobs s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Comac jobs s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému