Skladníci, dělníci, baliči

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GurmEko s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladníci, dělníci, baliči.

Místo pracoviště: - Počernická 264, Radonice Prvotní kontakt: - tel.: kontaktdenně od 08:00 do 18:00 - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - pracujeme s kořením - vyrábíme, mícháme, balíme, expedujeme - vše naučíme - k práci je nutná znalost češtiny nebo slovenštiny Zaměstnanecké výhody: - stravenky v hodnotě 80,- Kč

Společnost

GurmEko s.r.o.

Lokalita pracoviště

Počernická 264, 250 73 Jenštejn, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 102 - 130 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GurmEko s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GurmEko s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému