Skladník/ce, dělník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DHL Express (Czech Republic) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník/ce, dělník/ce.

NÁPLŇ PRÁCE: provádění veškerých činností spojených s manipulací zásilek, práce na 2 směny (ranní 09:30–18:45, odpolední 13:00–21:15). CO OD VÁS OČEKÁVÁME? * předchozí praxe ve skladu výhodou * platné oprávnění na VZV výhodou * manuální zručnost * základy práce na počítači * trestní bezúhonnost * spolehlivost a zodpovědnost PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM: * zázemí silné mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu * náborový příspěvek až ve výši 15.000,- Kč * stravenky plně hrazené zaměstnavatelem * slevové programy u našich dodavatelů/partnerů z různých oblastí, např. T-mobile, O2 * týden dovolené navíc plus 3 dny samoléčby hrazené zaměstnavatelem za rok * příspěvky na penzijní a životní připojištění od zaměstnavatele * podpora zdraví zaměstnanců ze strany zaměstnavatele (příspěvek, dny zdraví)

Lokalita pracoviště

Bor 18, 348 02 Bor u Tachova, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

2.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DHL Express (Czech Republic) s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DHL Express (Czech Republic) s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému