Slévárenský dělník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ROUČKA SLÉVÁRNA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Slévači, svářeči a příbuzní pracovníci - slévárenský dělník.

Pracoviště: Jana Sigmunda č.p. 79, Lutín. Nástup možný ihned. Hledáme jak nekvalifikované dělníky do výroby (muže i ženy), tak i kvalifikované pracovníky na pozici formíř, brusič, svářeč. Zaměstnanecké výhody: stravenky, rychlé zaučení v oboru, stabilní prostředí. První kontakt je možný POUZE telefonicky od 6:00 - 14:00 hod. nebo mailem.

Lokalita pracoviště

Jana Sigmunda 79, 783 49 Lutín (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Slévač v oboru Těžba, zpracování surovin a hutnictví
Alternativní názvy profese: Slévači, svářeči a příbuzní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 120 - 150 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ROUČKA SLÉVÁRNA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ROUČKA SLÉVÁRNA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému