specialista nákupu a prodeje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Neturen Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - specialista nákupu a prodeje.

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle Požadavky na pozici minimálně středoškolské vzdělání s maturitou podmínkou je velmi dobrá znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni znalost MS Office výborné organizační a komunikační dovednosti velkou výhodou je předchozí zkušenost ve výrobní firmě na pozici obchod/prodej/řízení výroby Popis práce každodenní komunikace v angličtině (telefony, e-maily) zajištění nákupu materiálu pro výrobu plánování výroby dle požadavků zákazníka zajištění dodávek produktu zákazníkovi logistika Nabízíme: plný pracovní úvazek na dobu neurčitou práci v malém kolektivu profesní růst možnosti dalšího vzdělávání flexibilní pracovní dobu příspěvek na stravování, příspěvek na dojíždění a další kontakt: poslat životopis do Neturen Czech s.r.o., Průmyslová zóna Triangle kontakt

Společnost

Neturen Czech s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bitozeves 61, 438 01 Žatec 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Neturen Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Neturen Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému