Pracovníci marketingu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JANČA V.M. s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu - pracovníci marketingu.

místo výkonu práce: Průběžná 2265/84, Strašnice kontakt: e-mail: kontakt Požadavky na zaměstnance: - analytické myšlení, smysl pro detail - kreativní myšlení a organizační schopnosti - spolehlivost a schopnost plnit stanovené termíny - samostatnost, loajalita, pečlivost, objektivita - časová flexibilita, občasné služební cesty s noclehem mimo domov - aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení - odolnost vůči stresu - nekonfliktnost, férový přístup, schopnost týmové spolupráce - základní znalost grafických programů Adobe - uživatelskou znalost MS Office - Praxe v marketingu výhodou - ŘP skupiny B Náplň práce (podrobněji): - každodenní administrativa marketingových aktivit, evidence faktur, marketingových nákladů - administrativní správa zásob, propagačních předmětů a materiálů - tvorba a správa databází - úzká spolupráce s dodavateli, zákazníky - budování a podpora obchodních vztahů - spolupráce při tvorbě propagačních materiálů, letáků apod. - návrhy pravidelného emailového newsletteru - správa firemního webu a facebooku, aktualizace webových stránek společnosti na každodenní bázi - samostatná analýza marketingových aktivit konkurenčních společností - organizace a řízení prezentace společnosti na propagačních, společenských a sportovních akcích - tvorba interního bulletinu Nabízíme: - zázemí silné a stabilní ryze české společnosti - zajímavou práci na HPP s možnosti prodloužení - motivační ohodnocení - zaměstnanecké benefity, možnost odborného rozvoje a vzdělávání - prostor pro osobní a kariérový růst, seberealizace - práce v dynamickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí

Společnost

JANČA V.M. s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průběžná 2265, 100 00 Praha 10 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JANČA V.M. s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JANČA V.M. s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému