Vstupní a výstupní kontrola kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - vstupní a výstupní kontrola kvality.

Místo výkonu práce Prachatice NÁPLŇ PRÁCE: * vizuální kontrola kvality a třídění dílů * zkušenost z kontroly kvality výhodou POŽADUJEME: * dobrý zrak (brýle nevadí) * 100 % pracovní výkon, spolehlivost a smysl pro detail * schopnost práce ve směnném provozu * časovou flexibilitu, čistý tr. rejstřík Zájemci musí kontaktovat zaměstnavatele nejprve telefonicky nebo emailem Kontakt: Švarcová Lenka Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Lokalita pracoviště

Prachatice, Prachatice (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 115 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

16.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HOFMANN WIZARD s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému