Vývojoví inženýři pro oblast elastomerů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MUBEA - HZP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři technologové, normovači - vývojoví inženýři pro oblast elastomerů.

Náplň práce: * příprava RfQ dokumentace (SOR, technická specifikace komponentů) * vývoj pryžových & plastových dílů ve spolupráci s našimi dodavateli * plánování a reportování ověřovacích zkoušek (DVP) * technická podpora oddělení nákupu * podpora výrobním závodům ve skupině Mubea (projekty, kvalita,rozvoj příslušných výrobních postupů Mubea,služební cesty za zákazníky, dodavateli a do výrobních závodů Mubea) Co potřebujete k tomu, abyste uspěl/a? * VŠ vzdělání (Bc./Ing.) strojírenství/ plasty, zaměření na automotive výhodou * zkušenost s vývojem plastových & pryžových dílů,automotive výhodou * znalost CAD (CATIA výhodou) * znalost FEM vítána (ANSYS výhodou) * znalost AJ na komunikativní úrovni (znalost NJ výhodou) * dobrá znalost MS-office Co od Vás očekáváme? * samostatnost * analytický a systematický přístup k práci * schopnost pracovat v týmu * flexibilitu Co můžeme nabídnout? * zajímavou, stabilní a motivující práci v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti * motivační finanční ohodnocení * pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní dobu * Jazykové vzdělávání * Možnost kariérního postupu a rozvoje * Stravenky a další zaměstnanecké benefity. Váš strukturovaný životopis zasílejte prosím na mail kontakt.

Společnost

MUBEA - HZP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dolní 3137, 796 01 Prostějov 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MUBEA - HZP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MUBEA - HZP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému