ELEKTRONIK - SPECIALISTA ÚDRŽBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení - elektronik - specialista údržby.

Do silné nadnárodní výrobní společnosti v Klatovech, přijmeme zkušeného kolegu na pozici: ELEKTRONIK - SPECIALISTA ÚDRŽBY Váš profil: -vzdělání v elektro oboru -praxe na pozici v údržbě výrobní společnosti -znalost automatické linky, čidel, připojení motoru -orientace v elektro-schématech -dobré technické myšlení a zodpovědnost Náplň práce: -náprava závad výrobních zařízení po stránce elektroúdržby (připojení motoru, teplotní sondy, osvětlení, čidla, frekvenční měniče, ...) -participace při zavedení nových strojů do provozu -práce se schématy a manuály v AJ -komunikace s mistry výroby a vyhodnocení priorit při více poruchách zároveň Nabízíme: -realizaci na zodpovědné samostatné pozici -motivační mzdové ohodnocení dle zkušeností -až 2000 Kč/měsíc prémiová složka nad rámec mzdy -týden dovolené navíc -dotované kvalitní závodní stravování -příspěvek na penzijní připojištění Pokud máte zájem o bližší jednání k pracovní pozici, zašlete nám prosím Váš životopis na kontakt

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Plánská 416, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 38 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému