Konstruktér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROGRES SERVIS SIBŘINA,spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - konstruktér.

Projektant/konstruktér do provozu výroby speciálních vozidel a zakázkové výroby. Hlavním úkolem jsou výkresy konstrukcí zástaveb a vybavení vozidel. Požadujeme základní znalost programu AutoCAD, znalost práce na PC, ŘP sk.B. Výhoda: znalost práce v programu Solid Edge, základy AJ. Po roce možnost změny prac.poměru na dobu neurčitou. Možnost podnikového stravování. Kontakt e-mailem, telefonicky od Po-Pá 8:00-14:00 hod., osobně St 13:00-15:00 hod.

Lokalita pracoviště

Masojedy 59, 282 01 Český Brod, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kreslič v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROGRES SERVIS SIBŘINA,spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROGRES SERVIS SIBŘINA,spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému