Chemik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SANACE PO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství) - chemik.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volat na tel.č.: kontakta domluvit pohovor Místo výkonu práce - SANACE PO s.r.o., Lipská č.p. 2023, 430 03 Chomutov 3 + terén Požadujeme - obor chemie, řidičský průkaz skupiny B Pracovní poměr na dobu určitou s možností na dobu neurčitou.

Společnost

SANACE PO s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lipská 2023, 430 03 Chomutov 3 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SANACE PO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SANACE PO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému