Kontroloři, metrologové

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZLIN AIRCRAFT a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti metrologie - kontroloři, metrologové.

Požadujeme: SŠ (VŠ) vzdělání technického směru , praxe v oboru min 2 roky, znalost procesu vstupní a mezioperační kontroly, znalost práce s měřidly, znalost oboru metrologie a statistiky, znalost práce na PC (především MS Office), ochota učit se novým věcem, dobrý zrak, flexibilita, spolehlivost,, samostatnost , vítána zkušenost s kontrolou výrobků pro letecký průmysl, znalost obsluhy 3D měřícího zařízení, ŘP sk. B Náplň práce: činnost vstupní a mezioperační kontroly účast při řešení a odstraňování neshod včetně analýzy slabých míst, kalibrace měřidel kontroluje jakost výrobku v rámci své působnosti kontroluje provedení jednotlivých operací v technologických postupech, kontroluje, zda účastníci procesu používají platnou výrobní dokumentaci, předepsané, měřící prostředky s platnou kalibrací a dodržování technologické kázně, ověřuje správnost identifikace materiálu nebo výrobků předložených ke kontrole, provádí vstupní kontrolu po kooperaci Nabízíme: silnou stabilní společnost, motivující platové podmínky, vzdělávání, příjemný tým, firemní stravování, nástup ihned, členství v aeroklubu, vzdělávací akce, místo výkonu práce Otrokovice Výhody: firemní stravování, motivující ohodnocení, česká společnost, vzdělávání

Společnost

ZLIN AIRCRAFT a.s.

Lokalita pracoviště

Letiště 1887, 765 02 Otrokovice 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZLIN AIRCRAFT a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZLIN AIRCRAFT a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému