Uklízeč/ka pro Charitní dům pokojného stáří ve Valašské Bystřici

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Charita Valašské Meziříčí hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - uklízeč/ka pro charitní dům pokojného stáří ve valašské bystřici.

POPIS PRÁCE: Zajištění úklidu prostor Charitního domu pokojného stáří (domov pro seniory) - pokoje klientů, úklid společných prostor. Jedná se o práci na zástupy v případě nemoci, dovolených apod. Práce v osmi hodinových denních směnách vč. víkendů POŽADAVKY NA PRACOVNÍKA: ZŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost,, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. VÝHODOU: praxe NABÍZÍME: zajímavou a pestrou práci v dobrém kolektivu a v moderním prostředí zrekonstruovaného domova pro seniory, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, Práce na zkrácený úvazek (popř. v rámci dohody o provedení práce, dohody o pracovní činnosti). Mzdové zařazení - hodinová mzda ve výši 73 Kč , ve dnech pracovního klidu a pracovního volna ve výši 20% a za práci ve svátek. Možno i DPP. První kontakt: telefonicky, emailem nebo osobně. Bližší informace podá Jana Řiháková, vedoucí CHDPS Valašská Bystřice, tel. kontakt, email kontakt. Písemné nabídky zasílejte na email: kontakt, případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí.

Lokalita pracoviště

Valašská Bystřice 275, 756 27 Valašská Bystřice (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 73 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Charita Valašské Meziříčí výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Charita Valašské Meziříčí o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému