dělník ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KITL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci - dělník ve výrobě.

DĚLNÍK VE VÝROBĚ Požadujeme: -manuální zručnost, fyzickou zdatnost, vysokou míru zodpovědnosti, loajalitu, praxe v potravinářství (zdravotní průkaz) výhodou, oprávnění k řízení VZV výhodou, ŘP sk. B výhodou Účel pracovní pozice: -práce na výrobní lince, obsluha strojů, balení zboží, etiketování Mzda: 15.000,- Kč, po zapracování výkonnostní odměna Nástup: ihned Typ pracovního poměru: Pracovní smlouva Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou Pracovní doba: 40 hodin týdně, jednosměnný provoz Společnost Kitl s.r.o., se sídlem: Pasířská 3299/60, 466 01 Jablonec nad Nisou, kontakt, IČ: 46712518 Kontaktní osoba: Alena Havlíková, tel.: kontakt Strukturovaný životopis zasílejte pouze e-mailem: kontakt, do 28. září 2016, vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu jednání.

Společnost

KITL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pasířská 3299, 466 01 Jablonec nad Nisou 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KITL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KITL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému