Jsme česká agentura, působící především ve Východních Čechách. Hledáme lidem práci a firmám zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. Detailně známe zdejší trh práce, což nám umožňuje efektivně a rychle reagovat. Jistě oceníte profesionální a individuální přístup našeho týmu personalistů, kteří nabízí i poradenskou činnost při hledání a výběru práce.

VEDOUCÍ STŘEDISKA

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 28 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Práce v oblasti topení, sanity a inženýrských sítí. Nástupní plat 28 000 Kč, po zaučení + 30% roční mzdy, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování. Požadujeme VŠ/SŠ vzdělání (stavební směr výhodou), praxi na pozici vedoucí prodejny nebo na obdobné pozici, prokazatelnou praxi v oblasti prodeje a zkušenost s vedením týmu.

Významný velkoobchodní dodavatel v oblasti topení, sanity a inženýrských sítí hledá vhodného uchazeče na pozici „Vedoucí střediska“ do nově zřizované pobočky v Náchodě.

Náplň práce:

  • vedení střediska a zajištění jeho provozu
  • zodpovědnost za plnění hospodářských cílů a dosažení plánovaných obratů a zisku
  • řízení, hodnocení a motivace zaměstnanců a jejich podpora při plnění úkolů
  • prosazování firemní filozofie a cílů
  • efektivní využití plánovaného rozpočtu
  • reporting

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání (stavební směr výhodou)
  • praxi na pozici vedoucí prodejny nebo na obdobné pozici
  • prokazatelnou praxi v oblasti prodeje
  • zkušenost s vedením týmu
  • znalost trhu stavebnictví s důrazem na Náchod a okolí
  • řidičský průkaz skupiny B
  • proaktivní přístup k zákazníkům
  • vysoké pracovní nasazení
  • časovou flexibilitu
  • obchodního ducha, smysl pro detail
  • komunikativnost
  • odolnost vůči stresu
  • organizační schopnosti
  • zodpovědnost, důslednost, iniciativu
  • znalost SAP velkou výhodou
  • znalost sortimentu technického zabezpečení budov a sanity výhodou

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • nástupní plat 28 000 Kč, po zaučení + 30% roční mzdy
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na stravování
  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás!

Společnost

FORCE TRADE s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2013
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Královéhradecký kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Vedoucí nákupu, Vedoucí odbytu, Vedoucí prodejny, provozu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Příspěvek na stravu
  • Mobilní telefon
  • Notebook

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou - Stavebnictví

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FORCE TRADE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FORCE TRADE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému