Zástupce manažera kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GESTAMP LOUNY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech - zástupce manažera kvality.

místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle Máte praxi v oblasti kvality v automotive? Baví Vás komunikovat v anglickém jazyce? Máte zkušenost s vedením týmu z oblasti kvality? V tom případě pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost - ZÁSTUPCE MANAŽERA KVALITY. Co Vás čeká: Vedení týmu odborníků v úseku kvality Průběžná komunikace se zákazníky na téma aktuálního stavu kvality, řešení případných problémů a obecných dotazů Řízení vnitřních i vnějších problémů souvisejících s kvalitou - komplexní proces až do zavedení spolehlivých trvalých nápravných opatření v místních týmech Zajištění dodržování výrobních a kvalitativních standardů u všech výrobků a služeb poskytovaných zákazníkům v souladu s jejich požadavky Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Praxi na obdobné pozici v automobilovém průmyslu Znalost nástrojů řízení kvality (APQP; FMEA; PPAP) Komunikativní znalost anglického jazyka Dobré vůdčí schopnosti, interpersonální a organizační dovednosti Co Vám můžeme nabídnout: Zajímavé platové ohodnocení Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy) Dotované stravné, Další firemní benefity po zkušební době Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4) Firemní akce kontakt: e-mail: kontakt

Společnost

GESTAMP LOUNY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Velemyšleves 61, 438 01 Žatec 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GESTAMP LOUNY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GESTAMP LOUNY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému