Lakýrník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Axial Personnel Agency, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - lakýrník.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá projektováním, návrhy a výrobou elektrických strojů, hledáme vhodné uchazeče na pozici Lakýrník. Hlavní náplň práce: Lakování strojů a drobných dílců základovou a vrchní barvou. Náplň práce: Lakování strojů Ruční nátěr drobných dílců Pravidelná údržba lakovací kabiny Spolupráce s dělníky montáže Maskování strojů a dílců před nátěrem Používání manipulační techniky Plnění úkolů v rámci nastavených cíl Další činnosti dle pokynu nadřízeného Udržování pořádku na pracovišti Dodržování pravidel BOZP a PO Dodržování řídících dokumentů,platných předpisů a postupů Další činnosti dle pokynů nadřízeného Dodržování pravidel BOZP a PO, dle platné legislativy Dodržování QMS a EMS řídích dokumentů, platných předpisů a postupů Provoz: dvousměnný až třísměnný provoz Požadavky: Vzdělání: min. SOU (vyučení v oboru není podmínkou) Praxe: min. 3 roky praxe v lakování Orientace v technické dokumentaci Samostatnost,zodpovědnost,pečlivost,týmová práce Nabízíme: Zázemí firmy s dlouholetou tradicí Odpovídající mzdové ohodnocení Roční odměny podle hospodářských výsledků Vánoční odměny Odměny za životní a pracovní jubilea 5 týdnů dovolené Závodní stravování za zvýhodněnou cenu Příspěvek na životní pojištění Bezúročné půjčky Zavedený systém vzdělávání

Lokalita pracoviště

Údolní 306, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lakýrník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Axial Personnel Agency, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Axial Personnel Agency, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému