Elektromontér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Qres Technologies organizační složka - Czech hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři elektronických přístrojů - elektromontér.

Náplň práce: - Elektronická montáž velkoformátových inkoustových tiskáren. - Podílení se na všech fázích vývoje produktu od prototypu až po finální výrobek. - Sledování aktuálních technologických a průmyslových trendů. - Zapojování elektrických panelů a podsestav. - Řešení problémů a ověřování schody elektroinstalace - Zapojování elektrických modulů a koncových panelů - Montáže kabelů a elektrických konektorů - Pájení a opravy elektronických desek - Spolupráce se servisním oddělením na vytváření technické dokumentace Požadavky: - středoškolské vzdělání - zaměření, obor studia - elektrotechnické - zkušenosti s prací se základními elektrickými nástroji, pájením, multimetry, měřiči proudu.. - čtení elektrických schémat - základní znalosti práce s počítačem - MS Excel, MS Word - jazykové znalosti - anglický jazyk - základy Nabízíme: - zajímavou práci v přátelském kolektivu a dynamicky rozvíjející se společnosti - pružnou pracovní dobu - zaměstnání v mezinárodní společnosti Neočekáváme, že kandidát bude mít ihned veškeré znalosti a dovednosti, které požadujeme. Do velké míry rádi nového zaměstnance zaučíme a způsob spolupráce může být individuálně nastaven, zejména v případě studentů. Určující jsou zejména schopnosti, nasazení a výsledky. V případě zájmu zašlete Vaše CV a stručné představení POUZE na email: kontakt.

Společnost

Qres Technologies organizační složka - Czech

Lokalita pracoviště

Okružní 92, 783 14 Bohuňovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Qres Technologies organizační složka - Czech výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Qres Technologies organizační složka - Czech o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému