Mechanik/montér/zámečník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WALTER s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků - mechanik/montér/zámečník.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky na kontakt, kontakt - Montáž mechanických částí ve výrobním procesu, dle technické dokumentace. - Provádění měření dle technické dokumentace a technických norem včetně vyhodnocení. - Provádění brousících zkoušek strojů podle schválených postupů včetně vyhodnocení. - Aktivní účast na odstraňování zjištěných nedostatků a přijímání opatření k zajištění nápravy. - Provádění mechanických operací ve výrobním procesu. - Odborná pomoc při montáži a oživování strojů. - Provádění specializovaných měření souvisejících se zajištěním kvality vyráběných strojů. Požadujeme alespoň 3 roky praxe ve strojírenské výrobě a vzdělání strojírenského zaměření. Zaměstnanecké výhody: 13. plat, 25 dnů dovolené, závodní stravování, firemní akce, … Místo výkonu práce: Blanenská 1289/119, 664 34 Kuřim

Společnost

WALTER s.r.o.

Lokalita pracoviště

Blanenská 1289, 664 34 Kuřim, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci ostatních výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WALTER s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WALTER s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému