Strojník sklářských zařízení v dekoracích - rafinerie

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Crystalex CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla - strojník sklářských zařízení v dekoracích - rafinerie.

Náplň práce: - obsluha a příprava karuselů, dekorace stříkání - obsluha a příprava diarytových strojů, - obsluha a příprava pískovacích bubínků, pískovacího boxu - obsluha a příprava tampoprintového zařízení, dekorace sítotisk - obsluha a příprava vypalovacích pecí, - kontrola funkčnosti a bezpečnosti jednotlivých zařízení se záznamy do provozních knih (drobné opravy, účast na havarijních opravách) - práce s výkresovou dokumentací Požadujeme: - SOU v technickém oboru, výhodou strojní či sklářské - praxe v oblasti dekorování skla výhodou - manuální zručnost, zájem o práci, ochota učit se novým věcem - práce ve směnném režimu (ranní, noční - 2 dny volno) - schopnost samostatného rozhodování, aktivní přístup, pečlivost, spolehlivost Nabízíme: - zaškolení v oblasti technologie dekorací, obsluhy elektrického vozíku - zaučení - vhodné i pro absolventy - práci ve společnosti se silným zázemím - pracovní smlouvu na dobu určitou (1/2 roku nebo rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou - ohodnocení: 13.200,- Kč - 13.800,- Kč hrubého - nástupní mzda - v případě příznivých výsledků možnost dlouhodobě zajímavé práce a finančního ohodnocení - BENEFITY: 5 týdnů dovolené, 3 dny mimořádného volna, systém závodního stravování, systém Unišek+: úhrada volnočasových aktivit, penzijní připojištění: 500,- Kč/měsíčně, 13. mzda, příspěvek na hromadné rekreace, poznávací zájezdy a dětské rekreace, peněžité odměny dárcům krve, odměny a dary při životním a pracovním výročí, příspěvek na dopravu - náborový příspěvek v hodnotě: 1.500,- Kč - nástup ihned - místo výkonu práce - Nový Bor V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení nám zašlete strukturovaný životopis a průvodní dopis na e-mail: kontakt. Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Společnost

Crystalex CZ, s.r.o.

Lokalita pracoviště

B. Egermanna 634, 473 01 Nový Bor (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sklář, sklofoukač v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 200 - 13 800 Kč / Měsíc

Datum nástupu

17.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Crystalex CZ, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Crystalex CZ, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému