STROJNÍK VYFUKOVACÍHO STROJE PLASTŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VISCOFAN CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - strojník vyfukovacího stroje plastů.

Náplň práce: obsluha extruzní linky, tisk etiket na zhotovené výrobky, evidence výrobních údajů na PC, převíjení a slepování vyrobených rolí, práce v nepřetržitém provozu (12hod. směny) Požadujeme: vzdělání: vyučen v libovolném oboru nejlépe strojírenském (seřizovač, zámečník, nástrojař apod.), manuální zručnost, pracovitost, odpovědnost, samostatnost, praxe ve výrobní společnosti výhodou Plat strojníka: základ 15.570,- Kč hrubého + osobní ohodnocení + příplatky (po zaučení průměrně 23.000 ,- Kč hrubého) Životopisy zasílejte na kontakt nebo odevzdejte osobně na personálním oddělení VISCOFAN CZ s.r.o., Průmyslová 377/2, 370 01 České Budějovice

Společnost

VISCOFAN CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 377, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 570 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

17.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VISCOFAN CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VISCOFAN CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému