OPERÁTOR/OPERÁTORKA ZÁKAZNICKÉ PÉČE - PRODEJCE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TELEKOMUNIKACE CZ spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - operátor/operátorka zákaznické péče - prodejce.

Hlavní náplň práce: realizace objednávek, kalkulace cenové nabídky, zpracování smluvních podkladů a jejich kompletace Požadujeme: komunikační schopnosti, pozitivní přístup, chuť učit se novým věcem, rodilý mluvčí - český jazyk, termín nástupu ihned Nabízíme: nadstandartní provize, osobní ohodnocení, profesionální školení na firemní náklady (vstupní, průběžné), místo výkonu práce: České Budějovice v centru města , výborná dostupnost MHD, slevy a další výhody v rámci benefitního programu, motivační soutěže o značkové předměty, wellness, firemní snídaně, karierní růst

Lokalita pracoviště

Strádova 1850, 370 07 České Budějovice 7 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TELEKOMUNIKACE CZ spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TELEKOMUNIKACE CZ spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému