REFERENT/KA ODBORU VÝSTAVBY (ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU DOVOLENOU)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Město Česká Třebová hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - referent/ka odboru výstavby (zástup za mateřskou dovolenou).

VŠECHNY INFORMACE OHLEDNĚ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ A O NÁLEŽIVOSTECH PŘIHLÁŠKY NALEZNETE NA ADRESE: kontakt Město Česká Třebová vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa: referent/ka odboru výstavby Městského úřadu Česká Třebová (zástup za mateřskou dovolenou) Písemné přihlášky zasílejte do 31.10.2016 v obálce označené v levém horním rohu nápisem "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - VYS - NEOTEVÍRAT" na adresu: Ing. Věra Pirklová, Tajemnice MěÚ, Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová K VÝBĚROVÉMU ŘÍZENÍ BUDOU ROZESÍLÁNY POZVÁNKY KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY VZDĚLÁNÍ A PRAXE: - Vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru - Vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo - Střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví JINÉ POŽADAVKY: - Přehled a orientace v oblasti stavebního práva, zejména zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, navazujících právních předpisů a znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů - Komunikativní schopnosti - Aktivní znalost práce s PC - Řidičský průkaz skupiny B CHARAKTERISTIKA VYKONÁVANÉ ČINNOSTI: - Zajišťování funkce obecného stavebního úřadu v rozsahu stavebního zákona PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: dle dohody

Společnost

Město Česká Třebová

Lokalita pracoviště

Staré náměstí 78, 560 02 Česká Třebová 2 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Město Česká Třebová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Město Česká Třebová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému