technický pracovník závodu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MADETA a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech - technický pracovník závodu.

Požadavky : SŠ technického směru, zkušenosti na obdobné pozici vítány, ale nejsou podmínkou, AJ nebo NJ výhodou, ale nejsou podmínkou, Práce na PC - Office, dobré komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, loajalita, časová flexibilita, řidičský průkaz skupiny B Náplň práce: evidence a správa odpadového hospodářství, zajišťování oprav, spolupráce se servisními firmami, správa budov a areálu závodu, plánování revizí zařízení a VZV, zpracování a aktualizace havarijních plánů, správa služebních vozidel Práce na hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní společnosti s více než 110letou tradicí, 5 týdnů dovolené, odpovídající mzdové ohodnocení, další zaměstnanecké výhody. kontakt tel. nebo e-mailem

Společnost

MADETA a. s.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 575, 391 02 Sezimovo Ústí 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MADETA a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MADETA a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému