Technik oddělení registru vinic - odborný referent

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemedělský hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní technici v oblasti zemědělství - technik oddělení registru vinic - odborný referent.

Vede agendu provozoven dle zákona o vinohradnictví a vinařství a souvisejících předpisů EU. PC uživ., ŘP-B, . Koordinuje souběh provedených změn v informačním systému evidence využití půdy. (LPIS)/Evidence umístění provozoven v aplikaci pro úředníky a veřejnost. . Ověřuje umístění provozoven kontrolou na místě. . Provádí práce na úseku evidence prohlášení, ukládá data do databáze a průběžně eviduje veškeré změny v registru vinic. . Vykonává specializované práce a kontrolní činnosti v rozsahu působnosti ÚKZÚZ. Výběrového řízení se může zúčastnit každý kdo splňuje podmínky služ. zákona §25, termín výb. řízení je do 30.9.2016, bližší inf. webových stránkách: kontakt/public/web/ukzuz/uredni-desky/

Lokalita pracoviště

Znojmo, 671 81 Znojmo 5 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 170 - 22 810 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemedělský výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemedělský o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému