prodejce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IZOMAT stavebniny s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách - prodejce.

místo výkonu práce: Cítolibská 2648 Louny Co Vás čeká Prodejce/prodejkyně ve stavebninách zajišťuje prodej zákazníkům na prodejně, poskytuje jim odbornou péči a poradenství v oblasti použití nabízených stavebních a izolačních produktů. Plní ostatní povinnosti určené nadřízeným dle specifických potřeb prodejny. Jaké znalosti, dovednosti nebo zkušenosti byste měli mít Svědomitost a zodpovědnost Technické uvažování Schopnost rychle kalkulovat požadované objemy a hmotnosti Zkušenosti s prací na počítači Základní znalost stavebních materiálů Příjemné vystupování vůči zákazníkovi Výhodou bude, pokud Máte zkušenost s prodejem stavebnin nebo znáte stavební materiály Jste vyučen ve stavebním nebo příbuzném oboru Co Vám můžeme nabídnout Zázemí renomované společnosti Dobré finanční ohodnocení Příjemný kolektiv mzda dohodou od 20000 dle odvedených výkonů, praxe Nástup možný dohodou zázemí renomované společnosti, dobré finanční ohodnocení, příjemný kolektiv zaměstnanecké výhody, stravenky, sleva na firemní výrobky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli první kontakt emailem na adrese kontakt, telč. kontakt

Lokalita pracoviště

Cítolibská 2648, 440 01 Louny 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IZOMAT stavebniny s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IZOMAT stavebniny s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému