Systémový administrátor/-ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nemak Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - systémový administrátor/-ka.

Náplň práce: "Místní podpora interního reportovacího systému NORIS Reportování, aktualizace, školení, správa Koordinace mezi odděleními (koordinace uvnitř NCZ + koordinace se závody Nemaku) Koordinace s NORIS týmem a ostatními závody Údržba systému (instalace nových produktů, změny cílů, správa poruch, katalogů, ...) Vytváření reportů / Analýza dat v Excelu (ruku v ruce s kvalitou a procesními inženýry) Kontrola správnosti dat Interní školitel NORIS - popisovat možnosti systému, školení konečných uživatelů Klíčová osoba pro uživatele systému SAP, inženýry kvality a plánování výroby Zajistit, že Noris pracuje správně dle očekávání + další aktivity (správně fungující reporty, kontrola a trénink uživatelů...)" Požadujeme: Minimálně SŠ vzdělání s technickým zaměřením "Český jazyk - rodilý mluvčí Anglický jazyk - pokročilý na komunikativní úrovni" Technická praxe nebo praxe s reportováním ve spojení s SQL databází - 2 roky "SQL databáze, Reporting services MS Office Znalost Excel PowerPivot Základní programovací znalosti Znalost SAPu výhodou Zájem o výrobní technologie výhodou Řidičský průkaz sk. B" Proaktivní přístup, spolehlivost, flexibilita, organizační schopnosti a komunikační schopnosti, týmová spolupráce, odolnost vůči stresu, ochota dále se vzdělávat, povědomí o technických inovacích Hlásit se: Vlasáková Jindřiška, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Havraň 137, 435 01 Havraň (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nemak Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nemak Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému