VÝPOMOC PRO VÝVOJOVÉ ODDĚLENÍ - UVOLŇOVÁNÍ DOKUMENTACE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JOHNSON CONTROLS AUTOMOBILOVÉ SOUČÁSTKY, k. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - výpomoc pro vývojové oddělení - uvolňování dokumentace.

Místo výkonu práce: Česká Lípa - vývojové oddělení v Andy. Popis pracovní náplně: Práce s databázemi, práce v grafickém softwaru. Požadavky: SŠ s maturitou /nejlépe Obchodní akademie či Střední průmyslová škola/, komunikační schopnosti, ŘP sk. B, znalost práce na PC. Jazyk: Základní znalost AJ (komunikativní schopnosti výhodou). Jedná se o brigádu na dohodu o provedení práce. Vhodné i pro absolventy. Místo výkonu práce: Česká Lípa

Lokalita pracoviště

Dubická 1800, 470 01 Česká Lípa 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JOHNSON CONTROLS AUTOMOBILOVÉ SOUČÁSTKY, k. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JOHNSON CONTROLS AUTOMOBILOVÉ SOUČÁSTKY, k. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému