Vývojový pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Devro s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech - vývojový pracovník.

Popis práce: vývoj nových výrobků a modifikace stávajících typů výrobků, odpovědnost za nové postupy a změny v technologii výroby, zajištění odborné technické pomoci ostatním oddělením, zpracovávání a interpretace poznatků z řešených úkolů, reporting, vyhodnocování, kontrola a administrace při práci na projektech, nestandardních požadavcích a dalších vývojových úkolech Požadavky: SŠ nebo VŠ chemického směru, praxe výhodou, aktivní znalost AJ, dobrá znalost MS Office, schopnost týmové práce, nezávislé rozhodování, pečlivost, přesnost, důslednost, flexibilita a komunikační schopnosti Výhodou: zkušenosti z aplikovaného vývoje nebo průmyslové výroby, znalost projektového řízení a základů statistiky, zkušenosti se zpracováváním rešerší Pracovní poměr na dobu neurčitou Kontaktní osoba: Uhrová Kamila Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Devro s.r.o.

Lokalita pracoviště

Okružní 1438, 684 01 Slavkov u Brna (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Výzkumný a vědecký pracovník v oboru Věda a výzkum
Alternativní názvy profese: Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Devro s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Devro s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému