Účetní až 35.000 tis./měs

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Účetní do poboček v Lounech, v Mostě, v Žatci, v Teplicích.

Hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Účetní do poboček v Lounech, v Mostě, v Žatci, v Teplicích.

Náplň práce:

-  samostatné vedení účetnictví středně velké zahraniční firmy

-  zpracování podkladů pro mzdy (včetně ročních zúčtování a hlášení o vyúčtování daně)

-  zpracování veškerých daňových přiznání

-  zpracování měsíční/roční uzávěrky

-  účtování do zahraničí i v ČR

-  tvorba statistických výkazů

-  příprava pravidelných reportů

Požadujeme:

-  praktickou znalost účetnictví a aktuálních právních úprav

-  praxi na pozici samostatné účetní min. 3 roky

-  praxi s vedením účetní agendy včetně zpracování daní a

-  praxi s vedením účetnictví středních nebo velkých firem

-  uživatelská znalost MS Office (Word a Excel)

-  zkušenost s účetním programem SAP výhodou

-   pečlivost, odpovědnost, samostatnost

-   znalost AJ nutná u poboček Žatec, Teplice

Nabízíme:

- příspěvek na důchodové či životní připojištění

- stravenky v hodnotě 80 Kč

- 25 dní dovolené

- kurzy AJ

- příspěvek na dopravu

- flexibilní pracovní dobu

- benefity se u poboček mohou lišit

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti FreeCon s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost

FreeCon

Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Ústecký kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Finance a ekonomika
Profese: Účetní v oboru Finance

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • důslednost - absolvent / začátečník
  • samostatnost - absolvent / začátečník
  • organizační schopnosti - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FreeCon výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FreeCon o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému